3.9.2022 Raškovice – Hukvaldy      4:2  (2:0)

Sestava:

Vochala, Domeny, Gola, Babulík, Janoušek, Bulko, Kocián, Štefek, Šindler, Kosiba, Kejdana

Branky: 7´, 27´,45´Šindler, 55´Janoušek

Očima trenérů: První podzimní utkání naši kluci zvládli, byli kvalitní na míči a v kombinaci. Avšak vázla koncovka, mnohé situace před soupeřovou brankou jsme řešili špatně. Na tomto je potřeba zapracovat.

10.9.2022 Raškovice – Písek/Bukovec        4:5   (3:1)

Sestava:

Vochala, Domeny, Gola, Babulík, Janoušek, Bulko, Sýkora, Štefek, Šindler, Gardoš, Švrček

Branky: 10´, 29´Šindler, 30´, 36´Gardoš

Očima trenérů: I druhé utkání jsme hráli doma, soupeře jsme opět kombinačně přehrávali, většina šancí však končila nepřesností nebo u soupeřového brankáře. Poločasové vedení jsme brzo navýšili, houževnatý soupeř nám však vítězství vzal v posledních 5 minutách. Soutěž je vyrovnaná a toto je dobrá škola pro kluky, hraje se až do závěrečného hvizdu!

18.9.2022 Raškovice – MFKFM                 5:5   (3:2)

Sestava:

Vochala, Gola, Babulík, Janoušek, Bulko, Sýkora, Šindler, Gardoš, Švrček, Kejdana,

Branky: 4´, 34´,44´Janoušek, 21´, 25´, Šindler

Očima trenérů: Od úvodu se hra přelévala ze strany na stranu, hodně pěkných situací a mnoho chyb zdobilo toto utkání. Několikrát jsme ztratili vedení, po individuálních chybách a nedúrazu v obraně jsme utkání pouze remizovali.

24.9.2022 Raškovice – Janovice                  12:1   (7:0)

Sestava:

Vochala, Gola, Babulík, Janoušek, Bulko, Šindler, Gardoš, Švrček, Domeny

Branky: 3´,32´, Šindler, 15´, 30´, Bulko, 28´Gardoš, 17´,34´,44´,49´,55´Janoušek, 24´,44´vlastní

Očima trenérů: Od začátku hráli kluci prim, soupeř přijel v malém počtu hráčů a tak jsme hráli 6-1. Celé utkání jsme kombinovali, ale ta naše koncovka je trestuhodná! Díky tomu odjel soupeř pouze s 12ti gólovým přídělem.

26.9.2022 Nebory/Smilovice : Raškovice   4:4    (3:1)

Sestava:

Vochala, Gola, Babulík, Janoušek, Bulko, Šindler, Gardoš, Sýkora, Domeny, Kosiba, Štefek

Branky: 11´Šindler, 32´Bulko, 55´Gardoš, 60´Janoušek

Očima trenérů: První venkovní utkání se neslo v duchu „pojďme je ukopat“….. Domácí udělali pro fotbal krátké a úzké hřiště, které naší hře nesvědčí. I na malém prostoru kluci soupeře tlačili, ale obětaví a houževnatí kluci domácích mnohé zastavili. Ze 4 brejku jsme 4 inkasovali, ale v závěru jsme srovnali a utkání remizovali.