Poražímě Horni Suchou 4:2

V dalším kole souťěže byla naším soupeřem Horní Suchá kdy v minulé sezoně obě utkání vyhrála.

Utkání se neslo v duchu dvou rozdílných poločasů, kdy v prvním poločase naši šli ve vedení 4:0 do kabin.

Už v 3 minutě po přihrávce Koloničného na Tobiáše jsme se ujali vedení. V 8 minutě zahrozili i hosté kdy po standartní situaci se k míči dostal Kovács a střeloul nastřelil tyč Pešákovy brány. Suchá si jinak moc kromě rohových kopů do šancí nedostávala kdy dobře fungovala naše defenzíva. V 17.minutě se pak dostal k odraženému míči po nedorozumění v obraně hostů Tobiáš a zvýšil vedení na 2:0. 33 minuta po pěkné kombinaci Vojkovskéko a Janošce Vojkovský nachází Puczoka a ten se nemýlil a zvýšil skore na 3:0 Ve 39.minutě se dostali ke slovu i hosté kdy byl nařízen pokutový kop, který Vláďa Pešák chytil. A tak když nedáš dostaneš - jak se říká. O 4 minuty později po krásné přihravce Tobiáše na Vojkovského šlo naše mužstvo do vedení a do šaten za stavu 4:0 Ve druhém poločase se obraz hry změnil soupeř začal být aktívnější a přinutilo nás vytvářet chyby . V 60minutě se do šance dostali hosté kdy Kovács hlavou přestřelil bránu z malého vápna. Pak se už hosté dočkali a po naší špatné rozehrávce Puczoka Sušani získali míč a Kovácsem skorovali na 4:1. Soupeře gol povzbudil a tak po zbytek druhého poločasu byli lepším týmem na hřišti, ale vše končilo na dobře chytajícím Pešákovi. Přesto se v 72 minutě po rohovém kopu a propadlém míči dostal opět Kovács a snížil na 4:2.

Tento výsledek jsme již ubránili a 3 body zůstaly doma.