V prvním kole jsme zdolali Čeladnou 0:3

Prvním utkáním, kdy se postoupilo z 1B třídy o soutěž výše, byla našim soupeřem Čeladná.

Od začátku jsme chtěli hrát ofenzívně a hned také v první minutě se nám podařilo dát gól po vybojavaném míči Žáčka a přihrávce na Prečiho, který otevřel stav skóre na 0:1.

Během prvního poločasu jsme soupeře téměř nepustili za polovinu hřiště a také bylo mnoho neproměněných šancí ve kterých se ocitl ve 12 minutě Preči a v 13 minutě Tobiáš . V zápětí v 16 minutě krásnou střelou z 25 metrů ohrozil domácího brankáře Janošec. Ve 24 minutě minul prázdnou bránu Preči, když byl brankář soupeře vysoko z brány. Ve 32 minutě konečně ze standartní situace, kdy Žáček rozehrál přímý kop, Preči skóroval. První poločas jsme tak zaslouženě vyhráli 0:2. Ve druhém poločase se obraz hry změnil, přestali jsme hrát a hra se po většinu času odehrávala mezi šestnáctkami. Ale jak v prvním tak i v druhém polačase si díky naší obraně soupeř nevytvořil žádnou vyloženou šanci. Přeci jen k závěru utkání, po pěkné akci Janošce a Vojkovského padl gól. K míči se dostal Janošec, nastřelil před bránu a domáci si srazili míč sami do své vlastní brány.

Tak výsledek utkání nakonec skončil 0:3