Raškovice porážejí Stařič vysoko 8:4

Raškovice porážejí Stařič vysoko 8:4

Na utkání se Staříčem jsme konečně měli takřka kompletní tým, až na vykartovaného Jakuba Birčáka, který obdržel stopku na 2 utkání za oplácení v zápase s Nýdkem. Počasí také přálo, fanoušci došli v hojném počtu a nic nebránilo tomu vybojovat další 3 body do tabulky. Soupeř přijel  s omlazenou běhavou sestavou a všichni si pamatovali venkovní vítězství z podzimu v poměru 1:4.

 

Utkání bylo velmi podobnému podzimnímu s Baškou. Už v 3 minutě prohráváme 0:1, protože si nejlepší střelec týmu Staříče, Kalulinec narazil a zaběhl na hranici 16ctky za obranu a křižnou střelou nedává šanci Parmovi v brance Raškovic, který tentokrát dostal příležitost namísto Pešáka.

V 5 minutě po rohu trefuje Papaj hlavou tyč. V 8 minutě zakombinovali hosté před Raškovickou 16ctkou a středem hřiště z hranice 12 metrů prostřelují Parmu 0:2.

Jen o minutu později se objevují hosté opět samotní před Parmou, ale tentokrát domácí gólman vyráží na roh.

V 17 minutě je sám před brankářem nejlepší střelec soutěže Ilir Preči, ale hostující Smetana vyráží.

V 19 minutě kombinace Raškovic, ale Preči pouze dělovkou do břevna.

V 27 minutě snižujeme, po centru Vojkovského se z voleje s malou tečí prosazuje dnes levý záložník Roman Koloničný 1:2.

O minutu později Koloničný z rohu hlavou a Smetana neskutečně vyráží na lajně.

Běžela 29 minuta a Parma dělá při vyběhnutí chybu, kterou blafákem hosté naštěstí nevyužívají.

V 39 minutě to bylo zase o 2 góly, protože Kacíř hraje ofsajd past, která mu na polovině nevychází a Kaulinec ze samostatného úniku 1:3.

Běžela 40 minuta a snižujeme podobnou akcí na 2:3 jako na 1:2, protože Vojkovský centruje a Koloničný na zadní tyčce zasouvá míč do brány.

V 44 minutě stihneme do poločasu ještě vyrovnat a to když Koloničný dává středem hřiště vynikající pas rozběhnutému Tobiášovi, který se štěstím prostřeluje Smetanu na zadní tyč 3:3.

 

Po poločase už jsme dominovali na hřišti a vše začalo penaltou, kterou si zařídil i proměnil Tobiáš, 48 minuta 4:3. V 54 minutě si poradil Kaulinec v souboji s Papajem a sám na sám Parma skvěle vyráží.

Běží 55 minuta a Koloničný sám před brankářem a Smetana vyráží na roh. V 56 minutě kope Janošec roh, Koloničný hlavičkuje do protihráče, odražený míč a kapitán Kožar dorážka 5:3.

V 63 minutě to už je 6:3, protože kapitán Ervin Kožar chytrou střelou z střední vzdálenosti nachytal Smetanu na přední tyči. Na pravé straně kombinujeme, Křiva nastřeluje břevno, ale z dorážky se hlavou prosazuje zkušený Žáček 7:3 v 67 minutě.

V minutě 77 už to je o 5 branek a to se prosazuje dnes teprve poprvé Preči, když dorazil střelu střídajícího Artura Adámka a je to branka Raškovického týmu v sezóně číslo 99. Poslední slovo si berou hosté, protože stý gól v sezóně si chcou dát všichni na hřišti, bohužél zapomnělo se na bránění a toho využívá Kaulinec, který uzavírá zápas i svůj Hattrick, 89 minuta a 8:4.

„Dejavu podzimu s Baškou se opakovalo! Opět katastrofální začátek utkání a celkově celý první poločas!
Můžete 1000x mluvit o podcenění a stejně si hráči na hřišti dělali co chtěli. Kdybych mohl vystřídám 6/7 hráčů už po 20 minutách! Naštěstí jsme před koncem poločasu 2 góly vyrovnali a v druhém poločase už na hřišti bylo jenom jedno mužstvo. Doufám, že se hráči poučili a příští neděli s rezervou Petrovic budou hrát už od první minuty.“ Trenér Zdeněk Skotnica.