Jaro 2022 SP

Jaro 2022 SP

Starší přípravka vstoupila 13.4 do druhé poloviny své soutěže utkáním s Čeladnou. Naši borci chtěli navázat na své výkony z podzimní části, ve které nenašli přemožitele ve všech patnácti utkáních. S bilancí patnáct výher suverénně vedli po podzimní části svoji soutěž. V utkání s Čeladnou se výkon našich svěřenců ani zdaleka neblížil ideálu a předváděná hra nebyla podle představ trenérů, ale i tak jsme utkání zvládli a po výhře 12:2 jsme si upevnili přední příčku v tabulce. K dalším zápasům jsme si 21.4. pozvali na naše hřiště týmy z Janovic a Bašky. Tým Janovic dovezl sebou starší kluky, než povoluje řád soutěže. I přes tuto pomoc jsme utkání zvládli a hlavně přesvědčivou hrou jsme udrželi neporazitelnost výsledkem 20:2. S týmem Bašky jsme potvrdili kvalitu výhrou 17:2. 29.4. jsme odjeli odehrát další dvě utkání na hřiště Sedlišť, kde nás čekali domácí Sedliště a Lískovec. Tým Lískovce byl mohutně podporován kluky z FM A (hráli tam čtyři kluci, kteří ani moc nestřídali). Ani tato masivní pomoc nepomohla soupeři k výhře a po výsledku 11:8 pro naše borce jsme se chystali na domácí tým Sedlišť. I toto utkání jsme herně i výsledkově zvládli a po výhře 7:2 jsme si domů odvezli všechny body a prodloužili jsme neporazitelnost na dvacet utkání v řadě. 4.5. jsme doma přivítali silného soupeře z FM A a holky z FM B. Utkání s FM A jsme odehráli ve vysokém tempu a kluci ukázali, že se neleknou žádného soupeře. V utkání jsme byli jednoznačně lepší a výhra 7:2 byla zasloužená. K druhému utkání tohoto dne jsme nastoupili proti holkám z FM B. Holky byly šikovné a bojovné, ale na naše borce to nestačilo. Kluci si s chutí zastříleli a po výhře 26:2 bylo jasné, že všechny body zůstanou doma. 9.5. jsme odjeli do Metylovic na další dvě utkání s místními borci a týmem Kozlovic. V prvním utkání s Metylovicemi kluci předváděli líbivý fotbal, ale místy se neudrželi a chtěli si něco dokazovat. Po výhře 16:2 jsme se přesunuli k dalšímu utkání, kde jsme si vyšlápli na slušně hrající Kozlovice. Výhrou 12:2 jsme si upevnili první příčku v tabulce. 18.5. na naše hřiště dorazili borci ze Starého Města A a B, aby prověřili naši obranu. Obě utkání jsme zvládli bez náznaku problému a po výhrách 21:2 a 19:3 pokračuje naše neporazitelnost, která trvá již 26 utkání a skóre 394:68 ukazuje, že tento ročník je síla, se kterou se musí počítat. Nutno dodat, že většinu utkání jara hrajeme v širším kádru, za který nastupují:

Bořek Vochala, Patrik Gola, Dömeny Alex, Kosiba Jan, Janoušek Patrik, Šindler David, Ondra Bulko, Gardoš Fabián, Adam Štefek, Vlček Radek, Pěgřím Michal, Vykoukal Vilém, Adamusová Anna, Foldynová Nikol.

Trenéři týmu Janoušek Martin, David Šindler

Další utkání nás čekají 18.5. Staré město A a B, 25.5. Brušperk, Staříč, 2.6. Ostravice, Frýdlant, 8.6. FM C a D, 15.6. Nošovice/Dobrá.

Držíme palce a doufáme, že předváděná hra bude stále na vysoké úrovni.