Věřňovice - Raškovice 1:4, hodnocení trenéra

Na zápas do Věřňovic jsme se všichni moc těšili. Předvedli jsme jednoznačně nejlepší výkon podzimu a odvezli si po zásluze všechny 3 body. Již v týdnu jsme museli řešit zranění naší stálice Kacíře, který si na tréninku poranil tříslo a když vzpomeneme Slavíka, byl to druhý stoper mimo hru. Na jeho místo se postavil střední záložník Papaj a vedl si mimořádně dobře. Naopak jsme již mohli počítat s uzdraveným Tobiášem.

Utkání se muselo fanouškům líbit, protože se hrál svižný fotbal nahoru, dolu. Po prvních oťukávajících 10ti minutách to byli domácí, kteří mohli udeřit. Za obranu se dostali hezkou akcí, ale Pešák míč vyrazil skvělým vyběhnutím. O 2 minuty později se domácí prokombinovali do naší 16ctky a technickou střelou k tyči, se musel opět zaskvět Pešák. Poté jsme přebrali otěže zápasu my. Tobiáš v 15. minutě dostal míč za obranu, obešel i brankáře, ale domácí hráč vykopává míč z brankové čáry! Z následného rohu se však ujímáme vedení 0:1, protože na roh Janošce si nejlépe vyskočil Preçi a hlavou nám dává vedení v zápase. Další hezká akce přišla ve 26. minutě, kdy našemu kapitánovi Kožarovi domácí opět vykopávají míč z brankové čáry. Běžela 29. minuta a standartka domácích, kterou skvěle kopli, a poté hlavou nedal domácí hráč Pešákovi šanci. Rychle jsme se z vyrovnání oklepali a ve 39. minutě jsme si vzali vedení zpět, opět po centru Janošce dává hlavou Kožar gól, na 1:2. Aby toho nebylo málo, tak o minutu později přišla nejhezčí akce zápasu. Tobiáš navedl individuálně míč středem hřiště a dobrých 25 metrů vymetl šibenici domácímu gólmanovi 1:3.

Druhý poločas již takové tempo neměl a s vidinou náskoku jsme kontrolovali průběh utkání. V 61. minutě, ale zvyšujeme náskok na 1:4. Kožar vrací míč do 16ctky na volného Preçiho a ten pohodlně hlavou dává klid na naše kopačky. 64 minuta a domácí snad na 3x nemůžou prosřelit skvělého Pešáka. Hezký okamžik přišel také v 68. minutě, protože střídající Žáček lobuje z 30 metrů domácího gólmana a když už jsme všichni zvedali ruce, míč se odrazil pouze od tyče ven. Poslední šanci v utkání měl střídající Adámek, když tísněný přestřeluje z malého vápna domácí branku.

Hráči dnes plnili na 100% moje pokyny a podali skvělý výkon všichni od brankáře až po náhradníky. Domácí tým jsme měli načtený a připsali si zasloužené sedmé vítězství v řadě. Dostali jsme se opět výše v tabulce a doufejme, že forma všem zůstane i v dalším utkání, kdy doma přivítáme nováčka z Bašky. Moc bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří nás mohutně povzbuzovali celé utkání.

Trenér, Zdeněk Skotnica

13. kolo Věřňovice - Raškovice 1:4 (1:3)

Branky:

16.min  Preçi            0:1   (as. Janošec)
29.min  DOMÁCÍ    1:1
39.min  Kožar           1:2   (as.Janošec)
40.min  Tobiáš          1:3   (as……...)

_______________________________

61.min  Preçi            1:4   (as.Kožar)

Rozhodčí: Chmiel Marek, Jantoš Pavol, Revaj Jakub,