Raškovice - Loko. Petrovice B 4:1, hodnocení trenéra

V neděli jsme na našem Raškovickém hřišti přivítali Petrovický B tým. Hosté přijeli s houževnatým avšak nezkušeným týmem. My jsme byli motivováni vidinou prodloužení série vítězství na číslo 6. Do utkání nemohl zasáhnout útočník Tobiáš, který si v zaměstnání přivodil lehký otřes mozku a dlouhodobě zraněný stoper Slavík. V utkání jsme měli neskutečné množství šancí, ale lehkovážným zakončováním jsme se připravili o daleko kvalitnější vítězství, co se střelených branek týče.

Po úvodních seznamovacích minutách jsme se dostali do vedení 1:0 v 8 minutě, když středem hřiště vyvezl míč stoper Koloničný a hezkým pasem uvolnil Birčáka, který už věděl, jak překonat brankáře. O minutu později měl šanci Preçi a to sám před brankářem, ale po pasu Juřici tuto šanci promrhal. O další minutu později si opět Preçi nadvakrát láme zuby na brankáři, když mu pod sebe nahrává Vojkovský. V 11. minutě to bylo už 2:0, jelikož si na roh Janošce naběhl Koloničný, který lehkou hlavičkou namířil míč k tyči. Ve 33. minutě vedeme již o 3 góly. Po straně utíká Vojkovský- míč dává pod sebe, Bednárek jen do tyče. Až úplně samotný Papaj dorážkou dává jednoduchý gól. V 37. minutě je Preçi sám před brankářem a opět se střelou pokouší o skórování. Běžela 38. minuta a po centru Janošce, úplně sám před brankářem, Bednárek 100% šanci opět neproměňuje. Těsně před poločasem, ve 42. minutě, se ne a ne opět trefit Preçi.

Do druhého poločasu jsme vystřídali brankáře. Místo Pešáka, který neměl zákrok, nastoupil Parma.

Druhá půle začala za stejné situace, kde skončila ta první. V 53. minutě Preçi nahrává Bednárkovi a ten v tutovce neproměňuje. V 59. minutě začala 10ti minutovka, kde jsme úplně vypadli z tempa a hosté, z první střely za zápas, dávají gól a zvyšují na 3:1, kdy vystřelili cca z 20m a tečovaná střela zapadla až za záda Parmy. O minutu později hosté centrují do 16ctky a osamocený hráč, hlavou v tutovce, nepřekonal Parmu na čáře. V 61. minutě je Preçi, po nahrávce Bednárka, sám před brankářem, ale opět nic z toho.

62. minuta a po centru sám před gólmanem selhává i střídající Žáček. V 66. minutě dostáváme hezký gól, ale pro údajný ofsajd nebyl uznán. V 68. minutě Preçi opět trefuje tyčku hezkou střelou. Běžela 76. minuta, když se udál nejsmolnější moment zápasu. Po rohu Žáčka jsme dali 3 břevna během 5 vteřin a to se smáli snad všichni fanoušci na tribunách! Konečnou podobu výsledku mu dal střídající Žáček, který využil přihrávky Preçiho a navýšil skóre na konečných 4:1. Ještě v 90. minutě nedal Preçi po nahrávce Janošce jasnou šanci a tímto potvrdil dnešní smůlu obou našich útočníků, kteří by nedali gól ani do dnešní půlnoci.

V dnešním zápase jsme až na 10ti minutovku v druhém poločase byli dominantní a doufám, že si naši útočníci schovali góly do Věřňovic, kde už budou opravdu třeba. Mrzí mě inkasovaný gól, ale v celkovém pohledu na utkání jsem spokojený. Hrajeme svoji hru, a když nedávají góly útočníci, dávají je jiní hráči sestavy. Máme 6 vítězství v pořadí a chceme si tuto výherní šňůru udržet. V příštím zápase budeme nastupovat proti silným Věřňovicím. Tady už se láme chleba a všichni se moc těšíme a to i včetně fanoušků, kteří s námi budou cestovat autobusem.

Trenér, Zdeněk Skotnica

12. kolo Raškovice – L.Petrovice B  4:1 (3:0)

Branky:

8.min    Birčák        1:0  (as.Koloničný)
11.min  Koloničný  2:0  (as. Janošec)
33.min  Papaj          3:0  (as………..)
_______________________________

59.min   HOSTÉ     3:1
82.min   Žáček        4:1  (as.Preči)

Rozhodčí: Seidler René, Hrňa Petr, Klečacký Marek