Mladší přípravka 2021 Fryčovice - Raškovice a Lučina - Raškovice

Mladší přípravka 2021 Fryčovice - Raškovice a Lučina - Raškovice

Odpočinek našich některých hráčů ukazuje, že je v nich síla a dokážou zužitkovat to co se učíme na tréninku.

Musím pochválit Matyho, který v mnohých okamžicích dokázal podržet naše mužstvo a zabránit gólu do naší branky. Útočníci se draly k brance a dávat góly a obránci nepustit protihráče a tím zamezit střelu na naší branku.

První soupeř Fryčovice byl ročníkově stejný, ale nedokázal si ve hře, tak dobře udržet postavení svých hráčů a dělali chyby, které naši hráči hravě vykrývali a tím se dařily dávat góly. Musím v tomto zápase pochválit naše družstvo, kdy zůstávaly na svých pozicích, dokázali si přihrávat a rozehrávat celou hru k soupeřovi brance.

Druhý soupeř Lučina již byl daleko zdatnější, možná i někteří hráči starší a proto se jim podařil obrat oproti našemu prvnímu zápasu. Ale byť je soupeř lepší, tak poznáváme u mnohých našich hráčů z mladší přípravky Raškovic, že se nezaleknou a hrají zápas až do konce.

2x20 minut

Fryčovice - Raškovice 7:17 (3:7)

Gól: Adamus Jakub (2), Krella Tobiáš (4), Illichmann Tomáš (4), Suzska Šimon (1), Gardoš Samuel (6),

Lučina - Raškovice 13:2 (3:2)

Gól: Šebesta Jan (1), Gardoš Samuel (1)

Nastoupili: Kozel Matyáš (brankář), Šebesta Jan (obrana), Vochala Václav (obrana), Jann Jan (útok), Adamus Jakub (útok), Krella Tobiáš (útok), Gardoš Samuel (obrana), Illichmann Tomáš (útok), Suszka Šimon (obrana).