čtvrté, páté a šesté kolo MŽ

Ke čtvrtému kolu soutěže mladších žáků jsme zavítali na horkou půdu Frýdlantu nad Ostravicí. V utkání jsme se sice snažili, ale od začátku jsme tahali za kratší provaz. Soupeř byl pohyblivější, důraznější a lépe kombinoval. Sportovně musím uznat, že Frýdlant zaslouženě vyhrál a díky našemu gólmanovi ( Markovi Šrubařovi) byla tato prohra mírnější. I když jsme poločas vyhráli 0:1 , soupeř dokázal v druhé půli utkání otočit a zvítězil 2:1.

V pátém kole jsme zavítali na hřiště do Mostů. V té době byl tým z Mostů na prvním místě v tabulce. Očekávali jsme tedy velmi těžké utkání. Naši borci se k tomu postavili čelem, utkání odbojovali a opět se po nepovedeném utkání ve Frýdlantě vrátili na vítěznou vlnu. Utkání jsme zvládli v poměru 1:4 a opět se tlačíme na čelo soutěže.

V šestém kole jsme přivítali na našem trávníku borce z týmu Nošovice/Dobrá. Kluci z Nošovic jsou vždy nevyspitatelní a domácí malé derby bývá vždy velmi bojovné a pohledné. Nutno říct, že tomu nebylo jinak i teď. Soupeř byl houževnatý a důrazný. Ale ani tentokrát to nestačilo na hru našich svěřenců. Kluci svou kombinační hrou získávali územní převahu, měli více šancí a v obranné fázi chybovali velmi zřídka. Soupeř na hru Raškovic nenašel odpověď v celém utkání. I díky tomu jsme slavili výhru 5:0 a vrátili do boje o první příčky tabulky. V tuto chvíli jsme na druhém místě o pouhý bod, ale máme utkání k dobru. Jen tak dál borci.