Mladší přípravka 2021 Frýdlant nad Ostravicí - Raškovice a Staré Město - Raškovice

Mladší přípravka 2021 Frýdlant nad Ostravicí - Raškovice a Staré Město - Raškovice

Bohužel, nachlazení, které skolilo většinu našich silných hráčů oslabilo naše mužstvo. Nástup na první zápas byl v plném zápalu a protihráči z Frýdlantu nad Ostravicí hledali taktiku, jak se dostat k naší brance. Postupně však síla našeho týmu oslabovala a už jsme jen hledali lepší taktiku. Druhý zápas proti mužstvu Staré Město bylo mnohokrát o rozehrání z poloviny hřiště, kdy jsme inkasovali velké množství gólů. Důležité, že si naši hráči mohli znovu zahrát a nacházet správnou hru proti svým protihráčům.

2 x 20 minut

Frýdland nad Ostravicí - Raškovice 11:3 (6:2)

Gól: Šebesta Jan (1), Gardoš Samuel (2), 

Staré Město - Raškovice 18:5 (12:2)

Gól: Šebesta Filip (2), Vochala Václav (2), Gardoš Samuel (1)

Nastoupili: Kozel Matyáš, Šebesta Jan, Vochala Václav, Svitek Samuel, Švrček Vojtěch, Gardoš Samuel, Suszka Šimon, Šebesta Filip, Foldyna Daniel.