Čtvrté kolo SP v Lískovci

Na další pokračování soutěže starších přípravek jsme zavítali na horkou půdu do Lískovce, kde na nás čekaly tým FM A a FM B-děvčata. Utkání s týmem FM A bylo jako vždy pikantní, nejen proto, že šlo o první místo v tabulce.

Na tým FM A jsme narazili hned v prvním utkání tohoto dne a kluci na hřiště nastupovali se zbytečným respektem. Ten se naštěstí v prvních minutách vytratil. Začátek utkání se nám povedl a hned v prvních pěti minutách soupeř vytahoval míč z brány čtyřikrát. Bohužel se nám náskok, i přes velkou snahu našich borců v první půli, nepodařilo udržet a poločas končil za stavu 4:4. Do druhé půle jsme nastoupili opět s větší chutí a důrazem a to neslo své ovoce. Tentokrát soupeř sahal do sítě v první pětiminutovce třikrát. Kluci celé utkání odmakali, odřeli a výsledkem jim byla zasloužená výhra 5:8. Trenéři z FM nahlásili na FAČR výsledek jiný, proto se na FAČR ukazuje naše výhra pouze 4:6. Nerad to říkám, ale u zápisu chybí i soupiska hráčů, kteří za FM A nastoupili. Je smutné, když pravidla, která jsou jasně daná, platí pouze pro někoho. I tak patří našim borcům velký dík za houževnatost, bojovnost a chuť, s jakou odbojovali toto utkání. Hold kluci z FM si na výhru nad námi budou muset další půlrok počkat.

V druhém utkání se již projevoval náš nedostatečný počet a celková únava z předchozího utkání. Také vůle trenéra nechat hrát větší porci minut našem mladší borce, aby získali více zkušeností do budoucna. Výběr dívek z FM B byl šikovný, mají ve svém středu několik potencionálních nadějí, ale ani tak to na naše svěřence nestačilo. Kluci si utkání pohlídali, dokráčeli v něm k pohodlnému vítězství 16:2 a i přes to, že předváděná hra nebyla po celou dobu dle přání trenérů, měli utkání pod kontrolou.

Děkuji všem hráčům, trenérům a rodičům za skvělou práci a podporu.

Další utkání nás čeká opět na domácím hřišti a to 4.10.2021 v pondělí od 16:00. Přijedou nás prověřit týmy z Kozlovic a Metylovic.

Přijďte nás podpořit a fandit našim borcům.