Třetí kolo SP v Raškovicích

Třetí kolo naší soutěže SP jsme konečně hráli na domácím hřišti v Raškovicích. Utkání se hrálo ve středu 22.9.2021 a soupeřem ním byly týmy z Nošovice/Dobrá a Lískovce.

První utkání s týmem z Nošovice/Dobrá jsme začali dobře a dařilo se nám v první půli hrát náš fotbal, ikdyž nás soupeř velmi dobře a obětavě bránil. Stav utkání po první půli byl 4:2 v náš prospěch. V druhé půli soupeř ještě přitvrdil a my neměli v útočné fázi tolik prostoru na kombinaci, která nás zdobí už několik let. Soupeři se podařilo rozhodit naše kluky a také dát pár gólů, díky kterým zaslouženě vedl pět minut před koncem 4:6. Kluci ale ukázali vnitřní sílu a utkání dokázali otočit díky třem gólům našich obránců v posledních minutách. Utkání mělo velmi slušnou úroveň z obou stran a za mě by mu slušela více remíza. Na to se ale historie neptá a my uhájili tři body proti velmi houževnatému týmu z Nošovice/Dobrá po výsledku 7:6.

Druhé utkání s týmem Lískovce už mělo klidnější charakter. Kluci se po hektickém závěru předchozího utkání uklidnili, hráli svou kombinační hru a po výsledku 25:3 si doma ponechali všechny body.

V pátek 24.9.2021 nás čeká další těžké utkání v Lískovci proti výběru FM A a FM B.