Druhé kolo Starších přípravek v Bašce

Druhé kolo soutěže starších přípravek se přesunulo z původního místa konání Janovic na hřiště Bašky.

Čekali nás soupeři z Janovic a Bašky. Kluci už se po delší době těšili na zápasové tempo.

V prvním utkání nás čekal nevyspitatelný soupeř z Janovic, který měl ve svém středu pár velmi šikovných kluků. Tito borci ke své šikovnosti přidali i velmi tvrdou, důraznou hru, se kterou se naši borci dlouho nemohli srovnat. Některé zákroky byly i malinko za hranou. V tomto utkání se nám zranil jeden z našich borců, nutno však říci, že ne vinou soupeře, ale vinou chladného počasí. Dohrávali jsme tedy s jedním hráčem na lavičce. Díky většímu zápřahu našich borců a díky naší hře jsme utkání zvládli 2:8 a vezeme si zcelajistě důležité a zasloužené tři body.

V druhém utkání nás čekal domácí tým z Bašky. Borci se už stihli pořádně zahřát a chladno jim určitě nebylo. Soupeř dlouho nevzdoroval a po první půli jsme vedli 1:18. V druhé půli se obraz hry moc nezměnil, kluci měli hlad po gólech a místy se i díky tomu vytrácela naše hra. Každý si chtěl dát gól a dovolil si tedy i něco navíc, než bylo záhodno. I přes tento neduh si z Bašky odvážíme vítězství 2:31 a tedy celkem 6 bodů ze soupeřova hřiště.

Už se těšíme na další utkání, které nás čeká na našem domácím hřišti ve středu 22.9.2021, kde se utkáme s týmy Lískovce a Nošovice/Dobrá. Začínáme od 16:00 s týmem Nošovice/Dobrá pokud počasí dovolí. Přijďte nás podpořit a povzbudit.