Parádně rozjetá sezóna Mladších žáků

Parádně rozjetá sezóna Mladších žáků

Začala nám fotbalová sezóna a naši borci z kategorie mladších žáků mají zasebou již tři utkání v soutěži. Tyto borce ročníků 2009-2010 doplňujeme z řad kluků ročníku 2011. 

V prvním utkání se naši borci ukázali na domácím hřišti a přijeli nás prověřit borci z Bystřice. Po vzorném výkonu a solidní kombinační hře zvládli naši kluci utkání s přehledem a po výhře 12:4 si připsali první tři body do tabulky.

K utkání číslo dvě jsme si zajeli do Starého města. Zde jsme měli k dispozici pouze jednoho hráče na střídání a před sebou těžkých 60 minut boje na hřišti. S těžkou situací si ale naši kluci poradili s přehledem a po obětavém výkonu a spoustě zahozených příležitostí jsme odjížděli opět s třemi body domů a s výsledkem 2:10. 

 Třetí utkání se odehrálo opět na nší půdě v Raškovicích a přijely nás prověřit děvčata z FM B. Holky to neměly vůbec jednoduché, neměly nikoho na střídání a výškovou převahu taky němly. Naši kluci trošičku upustili od hry, kterou je učíme a místy si dovolili víc, než bylo záhodno. I toto utkání kluci zvládli a po výhře 26:1 se naši borci usadili průběžně na prvním místě tabulky. 

Chtěl bych jim poděkovat za bojovnost a fotbalovost. Kluci jen tak dál....