Hnojník-Raškovice 3:1, hodnocení trenéra

Utkání se mi hodnotí velmi těžko, neboť každá prohra bolí. Už před zápasem jsme přišli kvůli zranění (sval stehenní) o Lukosze a kvůli zaměstnání o střelce Bednárka a obránce Juřicu. K tomu se připojila naše brankářská jednička Pešák, který startoval na závodě B7. Navíc do zápasu nastoupil s nachlazením Slavík a s bloknutými zády náš kapitán Kožar.

Na hrotu Hnojnického týmu operoval obávaný bývalý druholigový střelec Karel Maceček, který se blýskl v minulém kole 5 góly do sítě Mostů! Ani předzápasový rozbor a varování nezabralo a tento útočník utkání sám otočil a vyhrál.

Zápas začal a už ve 3 minutě domácí zahrozili a to když trefili z rohu břevno naší branky. O minutu později jsme udeřili my a to když v 16tce byl faulovaný Vojkovský. K penaltě se postavil střelec Tobiáš a bezpečně dává na 0:1. O minutu později kopal Hnojník standartku a osamocený Maceček srovnává na 1:1 hlavou na zadní tyč. O 3 minuty později Maceček otáčí utkání na stranu domácích a to když utekl naší obraně a udělal blafák Parmovi 2:1. Poté Tobiáš trefuje ze standartky břevno a když se neujmula ani 100% hlavička Birčáka šli jsme do kabin za stavu 2:1.

Druhý poločas se přelíval ze strany na stranu, ale vyrovnat se nám ne a ne podařit. Bohužel rozhodla o výsledku situace z 59 minuty a to když rozhodčí pustil špatně ofsajdovou situaci a domácí tak zvýšili na 3:1. Poté jsme mohutně útočili, ale i ty nejvyloženější situace naši hráči neproměnili a to když domácí 2x vykopávali míče z brankové čáry a nebo se zaskvěl domácí gólman, a tak jsme odjeli z Hnojníku s prázdnou.

Kaňkou za utkáním je zranění třísel našeho střelce Tobiáše, který tak nebude k dispozici na naše další domácí utkání s Horní Suchou. Snad se naše hra v domácím prostředí zlepší a napravíme toto zaváhání již s plnější sestavou. Trenér Zdeněk Skotnica.

3.kolo  - sobota 28.8.2021

Hnojník - Raškovice  3:1 (2:1)

Branky:  5. Maceček Karel, 8. Maceček Karel, 59. Zábelka Vojtěch - 4. Tobiáš Pavel (pen.)
Rozhodčí: Galásek Michal, Pokluda Aleš